Dijital Dünya Bilişim Hizmetleri Bilgisayar Çözümleri

Kuşkusuz ki çağımızda en yaygın olarak kullandığımız teknoloji aracı bilgisayarlardır. Dijital Dünya, en iyi markalarının kullanıcı donanımları konusundaki sınırsız seçenek dünyasını size sunuyor. Laptop ürünlerinden PC’lere, PDAlardan İş İstasyonlarına (Workstation) kadar tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli hızlı,güvenli ve en uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleri ile çözüm getiriyor. Ürün ve servis kalitesini esas alan tüm markaları Dijital Dünya olarak hizmetinize sunuyoruz.

Servis hizmetlerini ISO ve TSE standartları çerçevesinde, tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklı yürütmektedir. Teknik analiz, arıza tespiti, test ve diğer tüm teknik servis otomasyonu gerekliliklerine sahip olan servis, iş akışlarını ve müşteri memnuniyetlerini kendi içerisinde kullandığı yazılımlar ile takip edilebilir ve sorgulanabilir hale getirmiştir.

Doğru çözümlerin oluşturulabilmesi ve kesin sonuçların elde edilebilmesi, süreçlerin memnuniyet seviyesini arttıracak şekilde her arızada gözden geçirilmesi, servis kalitesinin her an yaşayan ve sürekli büyüyen bir değer olarak benimsenmiş olduğunu göstermektedir. Servis hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti adına, her tür çözümü, sınırlarını zorlayarak ve ticarete ters düşen bir anlayış ile zarar etme pahasına temin etmeye çalışan firmamız, atılan adımların sağlam olduğunu, hizmetimizi alan müşterilerimizin memnuniyetlerinden ve her geçen gün artan müşteri sayımızdan açıkça gözleyebilmektedir.

Servis hizmetleri içerisinde, kamu, özel sektör ve son kullanıcı portföyleri için çok farklı, geçerli çözümler üretilmiş olup, çözümlerin sınırız olduğuna inanmaktayız. Dijital Dünya Hizmetleri, SERVİS kelimesinin hakkını verdiğine inanmaktadır ve vermeye devam edecektir.