Dünya Dünya olarak işyerleri, apartman ve özel mülkleriniz için her türlü kamera ve alarm sitemlerinin kurulumu, teknik desteği ve kullanım konusunda bilgilendirme hizmetlerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.


Kamera, Güvenlik ve Alarm Sistemleri


Güvenlik sistemleri ile ilgili yapılan anketler sonucunda, güvenlik sistemlerinin lüks olmaktan çıkıp günlük hayat içerisinde bir ihtiyaç haline geldiği sonucu ortaya çıkmıştır.
İşyeri sahipleri kamera sistemleri sayesinde işyerlerinin dış etkenlere karşı güvenliğini sağlamanın yanı sıra çalışanlarının perfonmansı üzerinde gözlem yapmak ve değerlendirmelerde bulunma şansına sahiptirler. Bu da iş kalitesinin artmasına bir etken olacaktır.
Bina ve çevre güvenliğinizi de kamera sistemi sayesinde gözetim altında bulundurabilirsiniz. İhtiyaca ve koşullara göre muhafaza içinde yada harici IR(gece görüşlü) kamameralar veya Speed Dome(hareketli) kameralar kullanılabilir.
Günümüzde kamera sistemlere evlere kadar girmiş durumdadır. Evlerdeki sistemlerin yüksek oranda kullanım amacı ailelerin çocuklarını dışarıdayken de izleyebilme isteğidir.
İsteğe göre bilgisayar üzerine adapte edilmiş, harici dijital kayıt cihazları şeklinde yada ip Kamera(herhangi bir cihaza bağlanmadan sadece modeme bağlantılı olan ve internet üzerinden izlenebilen kameralar)sistemleri şeklinde kurulabilir.
Bütün cihazlar için gereken ortak özellik ADSL hattrınızın sabit IP numarasına sahip olmasıdır
Güvenlik Sistemleri İle Yapılan Araştırmalar Neticesinde,Güvenlik Sistemleri Artık Lüks Olmaktan Çıkıp Günlük Hayatımızın İhtiyacı Haline Geldiği Görülmüştür. Güvenlik Sistemleri'ne Her Kesimden İnsanlarımız İhtiyaç Duymaktadır..Güvenlik Sistemleri'ni Günlük Yaşantımızdaki Kullanım Alanlarını ve Bize Olan Getirilerini Örnekleyelim.. . ..Güvenlik Sistemi.. ..Güvenlik Kameraları.. ..Dvr Kartlar.. ..Dvr Kayıt Cihazları.. ..Ip Kamera.. ..Kamera Sistemi.. ..Gizli Kamera.. ..Kamera Sistemleri.. ..Alarm Sistemleri.. ..Ev Güvenlik Sistemleri..
Güvenlik sistemleri ile yapılan araştırmalar neticesinde,güvenlik sistemleri artık lüks olmaktan çıkıp günlük hayatımızın ihtiyacı haline geldiği görülmüştür. Güvenlik sistemleri’ne her kesimden insanlarımız ihtiyaç duymaktadır. Güvenlik sistemleri’ni günlük yaşantımızdaki kullanım alanlarını ve bize olan getirilerini örnekleyelim. Güvenlik sistemi... Güvenlik kameraları... Dvr kartlar... Dvr kayıt cihazları... Ip kamera... Kamera sistemi... Gizli kamera... Kamera sistemleri... Alarm sistemleri... Ev güvenlik sistemleri...


Alcatel OXO TEKNOLOJİSİ


IpLDK telefon santral sistemlerinin güvenilir ve emniyetli VoIP uygulamaları sayesinde; Uzak-Ofiz kullanıcılarınızın ofis içindeymiş gibi merkezdeki sistemlerine bağlanabilir. Multi-Site uygulamalar ile doğrudan haberleşebilir ve sistem uygulamalarından LAN hızında yararlanabilir. Alcatel OXO VoIP teknolojisi; ses kalitesini (QoS) ve haberleşme gizliliği garantileyerek, Geniz bant üzerinden mükemmel haberleşmeyi sağlar. VoIP, VoIP Uzak Ofis Modülleri IP Telefonlar, IP Soft Phone, VPN, QoS


Gelişmiş İş Uygulamaları


LG, iş verimliliğinizi arttırmanız ve müşteri kotalarınızı geliştirmeniz için, bir dizi görkemli haberleşme uygulamasını hizmetinize sunuyor PC ve server temelli gelişmiş uygulamalar ile veri tabanınızın gücü birleştirilerek şirket organizasyonunuzun müşterilerinize verir, arzu ettiğiniz farklı uygulamaların haberleşme sisteminize bağlanması için çeşitli ara-yüzler sağlar. Özgür Masa, 15 Aboneli Konferans, LG-PC Konsol, ACD, PC Admin, CTI, PC-Telefon


Kablosuz Çözüm Çeşitliliği


IpLDK telefon santral sisteminin çeşitli kablosuz erişim teknolojileriyle entegre olabilmesi sayesinde çalışmalarınız ihtiyaç duydukları kadar hareket kabiliyetine kavuşur. İsterlerse Lokal, ofis içi alanlarında, isterlerse baştan başa tüm şirket binalarında veya cep telefonlarıyla daha geniş bir alana yada BLUETOOTH ile ofis içinde hareket özgürlüğüne sahip olurlar. Bluetooth, DECT, WiFi, Kablosuz IP Telefon, GSM-CDMA