info@dijitaldunya.com.tr

ÇÖZÜMLERİMİZ

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Gelişen teknoloji ile eskiden beri süre gelen bilişim mantığının değiştiğini görüyoruz. Kurumların eskiden ihtiyaçları daha basit düzeydeyken günümüzde ihtiyaçlar daha karmaşık hale gelmiştir. Sürekli gelişen teknoloji karşında hem işinizle ilgilenip hem de bunları takip etmek daha zor hale gelmiştir. Burada biz bilişim firmalarına büyük işler düştüğünün farkında bir firma olarak bilişim altyapınızı bize bırakmanızı öneriyoruz. Şimdiye kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle beraber iş ortaklarımızla bilişim sorunlarınızı en kolay çözümler ile basitleştiriyoruz. Standart çözümlerin yetmediği yerlerde size özel çözümler üretelim ki biz bunlarla uğraşırken sizde kendi işinize odaklanın.

kurumsal
bilgis

BİLGİSAYAR ÇÖZÜMLERİ

Kuşkusuz ki çağımızda en yaygın olarak kullandığımız teknoloji aracı bilgisayarlardır. Dijital Dünya, en iyi markalarının kullanıcı donanımları konusundaki sınırsız seçenek dünyasını size sunuyor. Laptop ürünlerinden PC’lere, PDAlardan İş İstasyonlarına (Workstation) kadar tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli hızlı,güvenli ve en uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleri ile çözüm getiriyor. Ürün ve servis kalitesini esas alan tüm markaları Dijital Dünya olarak hizmetinize sunuyoruz.

Servis hizmetlerini ISO ve TSE standartları çerçevesinde, tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklı yürütmektedir. Teknik analiz, arıza tespiti, test ve diğer tüm teknik servis otomasyonu gerekliliklerine sahip olan servis, iş akışlarını ve müşteri memnuniyetlerini kendi içerisinde kullandığı yazılımlar ile takip edilebilir ve sorgulanabilir hale getirmiştir.

Doğru çözümlerin oluşturulabilmesi ve kesin sonuçların elde edilebilmesi, süreçlerin memnuniyet seviyesini arttıracak şekilde her arızada gözden geçirilmesi, servis kalitesinin her an yaşayan ve sürekli büyüyen bir değer olarak benimsenmiş olduğunu göstermektedir. Servis hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti adına, her tür çözümü, sınırlarını zorlayarak ve ticarete ters düşen bir anlayış ile zarar etme pahasına temin etmeye çalışan firmamız, atılan adımların sağlam olduğunu, hizmetimizi alan müşterilerimizin memnuniyetlerinden ve her geçen gün artan müşteri sayımızdan açıkça gözleyebilmektedir.

Servis hizmetleri içerisinde, kamu, özel sektör ve son kullanıcı portföyleri için çok farklı, geçerli çözümler üretilmiş olup, çözümlerin sınırız olduğuna inanmaktayız. Dijital Dünya Hizmetleri, SERVİS kelimesinin hakkını verdiğine inanmaktadır ve vermeye devam edecektir.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal ve bireysel bazda network çözümleri sunan firmamız her türlü ağ kurulumu için gereksinimlerini tespit edip kesin çözümlerin üretilmesi ve tüm donanımlarıyla ihtiyacınıza en uygun Ağ sistemlerinin kurulması, devamlılığının sağlanması, sorun tespit ve çözümü konusunda deneyimli kadrosuyla hizmete hazır durumdadır.

Bir bilgisayar ağının temel faydaları; Yazılım ve donanım paylaşımı, Maliyet avantajı, Haberleşme maliyetlerinin azalması, Daha Kolay Yönetilebilirlik , Veri yedeklemesi ve güvenliği, Merkezi noktadan yönetilebilirlik.Yerel Ağ Çözümleri; Yapısal Kablolama, Hub, switch, router, access point, güvenlik duvarı kurulum ve yapılandırmaları, Ağ güvenliği için gerekli donanımsal ve yazılımsal desteğin sağlanması, Ağdaki problemlerin tesbiti ve çözüme kavuşturulması,Geniş Alan Ağ Çözümleri;Router kurulum ve yapılandırması, Yerel ağ(LAN) ve geniş alan ağları(WAN) arasında güvenli uzak bağlantıların sağlanması, (side to side ve client to side VPN)

Servis hizmetleri içerisinde, kamu, özel sektör ve son kullanıcı portföyleri için çok farklı, geçerli çözümler üretilmiş olup, çözümlerin sınırız olduğuna inanmaktayız. Dijital Dünya Hizmetleri, SERVİS kelimesinin hakkını verdiğine inanmaktadır ve vermeye devam edecektir.

networrk
guvenlik

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Güvenlik sistemleri ile ilgili yapılan anketler sonucunda, güvenlik sistemlerinin lüks olmaktan çıkıp günlük hayat içerisinde bir ihtiyaç haline geldiği sonucu ortaya çıkmıştır.İşyeri sahipleri kamera sistemleri sayesinde işyerlerinin dış etkenlere karşı güvenliğini sağlamanın yanı sıra çalışanlarının perfonmansı üzerinde gözlem yapmak ve değerlendirmelerde bulunma şansına sahiptirler. Bu da iş kalitesinin artmasına bir etken olacaktır. Bina ve çevre güvenliğinizi de kamera sistemi sayesinde gözetim altında bulundurabilirsiniz. İhtiyaca ve koşullara göre muhafaza içinde yada harici IR(gece görüşlü) kamameralar veya Speed Dome(hareketli) kameralar kullanılabilir.

Günümüzde kamera sistemlere evlere kadar girmiş durumdadır. Evlerdeki sistemlerin yüksek oranda kullanım amacı ailelerin çocuklarını dışarıdayken de izleyebilme isteğidir. İsteğe göre bilgisayar üzerine adapte edilmiş, harici dijital kayıt cihazları şeklinde yada ip Kamera(herhangi bir cihaza bağlanmadan sadece modeme bağlantılı olan ve internet üzerinden izlenebilen kameralar)sistemleri şeklinde kurulabilir.Bütün cihazlar için gereken ortak özellik ADSL hattrınızın sabit IP numarasına sahip olmasıdır.Güvenlik Sistemleri İle Yapılan Araştırmalar Neticesinde,Güvenlik Sistemleri Artık Lüks Olmaktan Çıkıp Günlük Hayatımızın İhtiyacı Haline Geldiği Görülmüştür. Güvenlik Sistemleri’ne Her Kesimden İnsanlarımız İhtiyaç Duymaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ